Tak wyglądał Sylwester 2016 w Zajeździe Miechus

5 stycznia 2017 2
image0546-1200x675.jpg

Powitanie Nowego Roku

Kolejny raz w Zajeździe Miechus hucznie powitaliśmy Nowy Rok. Świetna zabawa sylwestrowa pozwoliła nam i naszym wyjątkowym gościom bawić się i cieszyć z nadchodzącego roku, który jak zawsze jest dla nas wszystkich okazją do realizacji nowych celów i postanowień, jednocześnie pozwalając odejść w zapomnienie troskom, z którymi mierzyliśmy się w roku poprzednim.

Do tańca zostaliśmy porwani dzięki zespołowi Power Band, który wytrwale podsuwał kolejne hity taneczne aż do białego rana. W chwilach wytchnienia od sylwestrowego szaleństwa nasi goście korzystali z obfitości serwowanych przez nas dań i przystawek. Nie mogło także zabraknąć pokazu sztucznych ogni o północy.

 

Z okazji nadchodzącego roku życzymy wszystkim Państwu spełnienia najskrytszych marzeń, wytrwałości w dążeniu do realizacji postanowień noworocznych oraz aby rok 2017 był o niebo lepszy od poprzedniego!

 

Dziękujemy wszystkim gościom za wspólną zabawę oraz zapraszamy do obejrzenia poniższej galerii zdjęć i filmów, a także na następną imprezę sylwestrową już za rok, która nadejdzie zanim się obejrzymy 🙂

Zdjęcia

Filmy