O zajeździe

Możecie Państwo tutaj przeczytać kilka słów o Zajeździe Miechus, o tym jak rozwijał się przez ostatnie lata.

Zajazd Miechus

Kilka słów o nas

Miejsce na zajazd wybieraliśmy bardzo starannie, rozważając wszystkie za i przeciw oraz stawiając się na miejscu klienta. Nasz wybór padł na teren położony przy drodze krajowej nr 7, dzięki czemu zapewniona jest łatwość dojazdu oraz niewielka odległość od miechowskiego rynku.

Nie narzekamy na hałas, okolica jest spokojna, a nasi klienci mogą liczyć na szybki dojazd do centrum miasta. W pobliżu znajdują się korty tenisowe, kryta pływalnia, park miejski, a także sklepy i supermarkety.

Budynek zajazdu jest nowym gmachem postawionym na długo przygotowywanym gruncie. W urządzaniu dążyliśmy i wciąż dążymy do nowoczesności, tak, aby nasi klienci nie byli znudzeni monotonnością. Podczas pracy naszego personelu kładziemy duży nacisk na miłe usposobienie, odpowiedzialność i rzetelność. W rezultacie tworzymy zgraną ekipę, która nie szczędzi trudów, by zadowolić każdą osobę goszczącą w naszym zajeździe. Sądzimy, że nie będzie przesadnym stwierdzenie, że u nas można czuć się jak w domu.

Zmiany w zajeździe

Dawniej i teraz

W Zajeździe Miechus na przestrzeni lat zachodzą ciągłe zmiany i ulepszenia, dzięki czemu wciąż jesteśmy w stanie zapewnić najlepsze warunki noclegów oraz imprez okolicznościowych. Poniżej przedstawiamy kilka zdjęć i informacji jak zajazd wyglądał kiedyś i teraz.

Zmiany wystroju i wyposażenia pokoi


Nieustannie dążymy do poprawiania jakości pokoi aby zapewnić naszym gościom coraz lepszy komfort i jakość wypoczynku. Staramy się dostosowywać do wciąż zmieniających się trendów i dbać o przytulny wystrój pokoi oraz dostosować wyposażenie do potrzeb gości.Kiedyś:Obecnie:
Powstanie nowej sali bankietowej


Widoczne na zdjęciach miejsce służące organizowaniu imprez okolicznościowych zostało rozbudowane i stanowi integralną część całego budynku. Nowa, przestronna sala pozwala na organizację imprez do 200 osób, a także różnego rodzaju konferencji z możliwością podziału na dwie, mniejsze części.Kiedyś:Obecnie:
Staw i rozbudowa molo


Jakiś czas temu najbliższe otoczenie zajazdu zostało wzbogacone o staw, który umila wypoczynek, zwłaszcza w okresie letnim. Nad stawem znajduje się, dzisiaj już rozbudowane, molo pozwalające na relaks nad wodą, a nawet złowienie ryby w stawie.Kiedyś:Obecnie:
Modernizacje domku letniskowego


Domek letniskowy jest świetnym miejscem na nocleg oraz organizację imprez okolicznościowych. Na piętrze znajdują się trzy pokoje gościnne, a na parterze sala pozwalająca na organizację niewielkiego przyjęcia. Nie pozostajemy w tyle, w stosunku do pozostałych części zajazdu, polepszając jakość i użyteczność domku.Kiedyś:Obecnie: